Liturgie 2015

ZONDAG, 10 MEI
Poperinge, Sint-Bertinuskerk
10:30 Feestelijke Openingsmis, orgel Kristiaan Van Ingelgem (Aalst)

  • Escolania del Valle de los Caidos (Spanje)
  • Schola Cantorum Riga (Letland)
  • Graces & Voices (Internationaal)
  • L’Ensemble vocal du Brabant wallon (België)
  • Rheinische Frauen-Schola "Kaliomene" (Duitsland)

Koksijde, O.-L.-Vrouw ter Duinenkerk

17:00 Muzikale Vesper: Gregoriaans, orgel Kristiaan Van Ingelgem (Aalst)

  • Escolania del Valle de los Caidos (Spanje)
  • Schola Cantorum Riga (Letland)
  • Graces & Voices (Internationaal)
  • L’Ensemble vocal du Brabant wallon (België)
  • Schola Gregoriana Henricus Beauvarlet (België)
  • Rheinische Frauen-Schola "Kaliomene" (Duitsland)
  • Cum Jubilo Watou (België)

WOENSDAG, 13 MEI
Watou, monastiek etmaal met het officium divinum (getijdengebed) voor het feest van O.L.H. Hemelvaart
17:00 Eerste vesper voor het feest van O.L.H.Hemelvaart

 

  • Cantate en Iubilate (Hongarije)

20:00 Completen

  • Schola Gregoriana del Pims, Pontificium Institutum Musicae Sacrae (Vaticaan)
  • Schola Gregoriana Assisiensis (Italië)

21:00 Metten

  • Hartkeriana (Nederland)
  • Graces & Voices (Internationaal)

DONDERDAG, 14 MEI - feest van O.L.H. Hemelvaart
Watou
09:00 Lauden

  • Cantate en Iubilate (Hongarije)

10:30 Terts en muzikale hoogmis voor het feest van O.L.H. Hemelvaart, orgel Robert Hostyn (Oostende)
Terts: Schola Gregoriana del Pims, Pontificium Institutum Musicae Sacrae (Vaticaan) & Schola Gregoriana Assisiensis (Italië)

  • Püha Miikaeli poistekoor (knapenkoor) (Estland)
  • Cantate en Iubilate (Hongarije)
  • Les Filles du Sacré Cœur (Japan)
  • Pueri Cantores of Daegu (Korea)
  • Verbum Domini (Slovakije )
  • Mulierum Schola Gregoriana Clamaverunt Iusti (Polen)
  • Allen

12:00 Sext

  • Gregoriaans Koor van Leuven (België)

14:30 Nonen

  • Schola Gregoriana del Pims, Pontificium Institutum Musicae Sacrae (Vaticaan)
  • Schola Gregoriana Assisiensis (Italië)

17:00 Plechtige Vespers voor het feest van O.L.H. Hemelvaart

  • Cantate en Iubilate (Hongarije)

VRIJDAG, 15 MEI
Watou
10:30 Terts en H.Mis, orgel Didier Hennuyer (Boulogne-sur-Mer)

  • Terts: Schola Gregoriana del Pims, Pontificium Institutum Musicae Sacrae (Vaticaan) & Schola Gregoriana Assisiensis (Italië)
  • Les Filles du Sacré Coeur (Japan)
  • Pueri Cantores of Daegu (Korea)
  • Mulierum Schola Gregoriana Clamaverunt Iusti (Polen)
  • Verbum Domini (Slovakije)
  • Cantate en Iubilate (Hongarije)

ZATERDAG, 16 MEI
Watou

09:30 Pontificale Mis, orgel Adriano Falcioni (Italië)

  • Mulierum Schola Gregoriana Clamaverunt Iusti (Polen)
  • Schola Antiqua (Spanje)
  • Vox Clamantis, dames (Estland)
  • Vox Clamantis, heren (Estland)
  • Cantate en Iubilate (Hongarije)
  • Verbum Dominum (Slovakije)
  • Allen

ZONDAG, 17 MEI
Watou

09:30 Lauden

  • Cantate en Iubilate (Hongarije)

10:30 Feestelijke Hoogmis, orgel Adriano Falcioni (Italië)

  • Püha Miikaeli poistekoor (knapenkoor) (Estland)
  • Vox Clamantis (Estland)
  • Chœur Grégorien de Paris, voix des femmes (Frankrijk)
  • Mulierum Schola Gregoriana Clamaverunt Iusti (Polen)
  • Armoniosoincanto (Italië)
  • Pueri Cantores of Daegu (Korea)
  • Verbum Domini (Slovakije)
  • Allen

17:00 Feestelijke slotvesper en zegen, orgel Ludo Geloen (Ieper)

  • Cantate en Iubilate (Hongarije)
  • Püha Miikaeli poistekoor (knapenkoor) (Estland)
  • Vox Clamantis (Estland)
  • Pueri Cantores of Daegu (Korea)
  • Allen